A $\gamma$-ray photon emitted from a $^{137}$Cs source collides with an electron at rest. If the Compton shift of the photon is $3.25 \times 10^{-13}$ m, then the scattering angle is closest to (Planck’s constant $h = 6.626 \times 10^{-34}$ J s, electron mass $m_e = 9.109 \times 10^{-31}$ kg and velocity of light in free space $c = 3 \times 10^8$ m/s)