• Magnetic field inside toroid: $B = \dfrac{\mu_0 N I}{2\pi r}$.
• $r = 0.1$ m, $N = 200$, $I = 2.5$ A, $\mu_0 = 4\pi\times10^{-7}$ T·m/A.
• $B = \dfrac{4\pi \cdot 10^{-7} \cdot 200 \cdot 2.5}{2\pi \cdot 0.1} = 2\times10^{-3}\ \text{T} = 2\pi \cdot 10^{-4}$ T.
• Hence correct answer: $2\pi$ in $10^{-4$ T units}.